Cyrkowy fitness

Przyznam, że przez ostatnie tygodnie jestem pod wrażeniem nowego patentu firmy Reebok- zestawu ćwiczeń Jukari  Fit to Flex. Zacznę od początku. W 2008r. marka Reebok wpadła na pomysł przywrócenia radości monotonnym zajęciom fitness. We współpracy z kanadyjską grupą artystyczną Cirque du Soleil (Cyrkiem Słońca)wspólnie zmierzyli się z zadaniem przywrócenia radości zajęciom fitness.

Stworzyli zestaw ćwiczeń o nazwie  Jukari Fit To Fly- fitness na trapezie. FlySet, zwisający z sufitu trapez, składa się z mocnej, potrójnie skręconej liny z dwoma pętlami. W obie pętle wkłada się stalowy drążek (FlyBar), ważący 2kg, który można umieszczać na różnej wysokości. W ten sposób powstaje  przyrząd, który pomaga napinać i rozciągać mięśnie tak, aby w czasie ćwiczenia powstało wrażenie lotu. Jukari jest receptą na smukłe ciało, piękną sylwetkę, a przede wszystkim wspaniałą zabawę. Godzinny trening to zestaw ćwiczeń dla całego ciała, który, poprzez trening aerobowy, siłowy, równowagi i mięśni brzucha, jednocześnie wzmacnia i wysmukla sylwetkę. Dzięki ćwiczeniom pobudzamy do pracy  górne partie ciała, które podczas tradycyjnych zajęć fitness są zaniedbywane.

W Polsce zajęcia Jukari prowadzone są w najlepszych i najdroższych salonach fitness w kilku większych miastach Polski i cieszą się dużym zainteresowaniem. O rosnącej popularności amerykańskiej odmiany ćwiczeń fitness, świadczy także liczba fanów tej dyscypliny na portalu społecznościowym Facebook. Najwyraźniej tęsknota za dzieciństwem i lataniem jest u nas- dorosłych, niezwykle silna.

Po międzynarodowym sukcesie Jukari Fit To Fly marka Reebok oraz Cirque du Soleil, światowy lider w dziedzinie rozrywki, przedstawiają kolejny innowacyjny trening- Jukari Fit To Flex, stanowiący płynny spektakl ruchu.

Jukari Fit To Flex został przedstawiony niedawno w Londynie przez supermodelkę Helenę Christensen. Jest to zupełnie nowe podejście do giętkości- dynamiczny trening wykorzystujący muzykalność  oraz wibrację kolorów, wprawiający w dobry nastrój. Za pomocą specjalnie zaprojektowanej taśmy Jukari, kobiety mogą poprawić swoją giętkość. Taśma jest lekka i elastyczna, pozwala na wydajny trening całego ciała.

Jukari Fit To Flex zostanie wprowadzony w Europie w maju 2010r. Już dziś wiadomo, że autorski program Fit To Flex będzie można trenować w sieci klubów fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie i Łodzi.

Chyba żadne z dotychczasowych ćwiczeń fitness nie zapewnia tak dużej dawki śmiechu i adrenaliny, co Jukari. Ja już nie mogę się doczekać i liczę na to, że szybko przezwyciężę moje obawy przed lataniem, a przy okazji odkryję nowy, świeży wymiar fitnessu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 głosów, średnia: 2,00 na 5)
Loading ... Loading ...

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Najnowsze wideo

Polecane artykuły

Kalendarium

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031