Pierwszy konkurs na blogu Fitbay.pl!

Tagi


Ogłaszam pierwszy konkurs na blogu Fitbay.pl!!

Doceniamy i nagradzamy Wasze porady!

Specjalnie na potrzeby konkursu utworzyliśmy nową kategorię „Porady treningowe czytelników”. Tutaj oddajemy głos naszym czytelnikom. To Wy będziecie prezentować konkretne porady treningowe czy żywieniowe.

Pokażmy innym czytelnikom skuteczne sposoby osiągnięcia celów!

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest szalenie proste. Wystarczy wysłać na adres konkurs@fitbay.pl krótką poradę, a my opublikujemy ją na blogu Fitbay.pl. Nagrodzimy trzy osoby, których notki najbardziej nam się podobały (zdjęcia mile widziane). W tym miesiącu możecie wygrać  akcesoria treningowe o łącznej wartości 100zł!! Wśród nagród znajdą się twistery z  licznikiem  marki Fitplay, obciążenia na rzepy firmy Spokey oraz rękawiczki treningowe. Pozostałe osoby, które wezmą udział w konkursie otrzymają rabat od sklepu fitbay.pl. Konkurs potrwa trzy miesiące, co miesiąc będziemy wyłaniać trzy zwycięskie notki, których autorów nagrodzimy. Co więcej- każdy z autorów nagrodzonej notki ma szansę otrzymać nagrodę główną- rower treningowy oraz akcesoria treningowe.

Klawiatury w dłoń i DO DZIEŁA!


REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs „Porady czytelników” zostanie przeprowadzony na blogu Fitbay.pl.

2. Sponsorem nagród w konkursie jest firma Optiner S.A.

3. Konkurs będzie trwał przez trzy miesiące oraz będzie podzielony na trzy miesięczne edycje: pierwsza w terminie od 3 listopada do 2 grudnia, druga w terminie od 3 grudnia do 2 stycznia, natomiast trzecia od 3 stycznia do 2 lutego. Po zakończeniu wszystkich trzech edycji zostanie wybrana jedna najlepsza notka, której autorka/autor otrzyma nagrodę główną. Dodatkowo w każdym miesiącu zostaną wybrane 3 notki, których autorzy/autorki otrzymają zestawy akcesoriów treningowych o wartości 100zł. Notki nadesłane przez internautów/internautki będą oceniane przez autorkę bloga.

Zasady nadsyłania notek konkursowych:

1. Osoba, która chce wziąć udział w konkursie powinna wysłać konkursowy tekst na adres: konkurs@fitbay.pl.

2. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na publikowanie nadesłanych treści na łamach blogu.

3. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę.

4. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na publikowanie swojego imienia, nazwiska bądź innych informacji pod opublikowanym wpisie na blogu.

5. Autor bloga podejmie decyzję odpowiednio 2 grudnia (odnośnie pierwszej edycji konkursu), 2 stycznia (odnośnie drugiej edycji konkursu) i 2 lutego (odnośnie trzeciej edycji konkursu) oraz prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.

6. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych, tracą prawo do nagrody.

7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Postanowienia końcowe:
Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia, że: (i) akceptuje niniejszy Regulamin, (ii) zgłoszone przez niego teksty są jego własnego autorstwa i jako ich twórcy, przysługują mu niczym nieograniczone majątkowe i osobiste prawa autorskie do tekstu, w tym prawo swobodnego rozporządzania tekstem oraz (iii) tekst nie narusza praw osób trzecich, w tym majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich oraz dóbr osobistych tych osób.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Najnowsze wideo

Polecane artykuły

Kalendarium

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031