Wyniki konkursu „Porady treningowe czytelników”

Przeczytałam Wasze porady i szczerze przyznam, że bardzo się ucieszyłam- udało nam się wspólnie stworzyć mini poradnik treningowy,podzielić swoją wiedzą z innymi, opowiedzieć o swoich pasjach i wpływie aktywności fizycznej na nasze zdrowie. Staliście się współtwórcami bloga, pokazaliście innym czytelnikom, że aktywność fizyczna to nie tylko mordercze treningi i monotonia. To przede wszystkim radość z tego, co robimy, kim jesteśmy i jak wyglądamy. Mam nadzieję, że nadal będziecie wysyłać swoje porady, historie, a ja systematycznie będę wyróżniać najciekawsze z nich.

Wszystkim bardzo dziękuję za nadesłane notki.

W ostatniej, 3 części konkursu chciałabym nagrodzić następujące osoby:

-Patrycja S.- autorka notki „Dlaczego warto biegać?”

- Patrycja L. – autorka notki ” Jak stracić tkankę tłuszczową i zyskać jędrne ciało?”

- Natalia- autorka notki „Motywacja”

Wszystkie Panie otrzymują zestaw akcesoriów treningowych- piłkę gimnastyczną Body Ball Fitplay oraz matę do ćwiczeń Flexmat firmy Spokey.

zwyciezca

Nagrodę główną- rower treningowy wraz z akcesoriami otrzymuje Pani Ula za tekst pt. „Moja pasja”. Autorka wygranej notki promuje aktywny tryb życia oraz zachęca do aktywności fizycznej.  Szerzenie idei aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez organizację i uczestnictwo w zajęciach sportowych dla dzieci zasługuje na uznanie.

Z całego serca życzę Pani Uli dużo energii i sił do podejmowania nowych wyzwań oraz niesłabnących chęci do pomocy innym, a także satysfakcji z życia.  Myślę, że wiele dobrego jeszcze przed Panią i wierzę, że nie zabraknie Pani nigdy sil na realizację swoich celów.

Bez względu na wynik wszystkim uczestnikom konkursu należą się wyrazy uznania, za to, że swoją postawą promują aktywny styl życia. Gratuluję wszystkim nagrodzonym. Jeśli chcielibyście podzielić się swoją wiedzą dot. aktywnego trybu życia, piszcie na adres konkurs@fitbay.pl.

Dziękuję za udział w konkursie!

Nagrodzone osoby proszę o przesłane danych do wysyłki na adres konkurs@fitbay.pl.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak głosów)
Loading ... Loading ...

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Najnowsze wideo

Polecane artykuły

Kalendarium

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031